Embassy of the Kingdom of the Netherlands to Ukraine and Moldova

НІДЕРЛАНДИ ВІДКРИВАЮТЬ НОВИЙ ЦЕНТР ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ У КИЄВІ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ УКРАЇНИ ТА МОЛДОВИ 
 

Посольство Нідерландів має честь повідомити про нові заходи, вжиті з метою покращення процесу видачі віз з 1 березня 2007 року. 

Кількість жителів України та Молдови, що відвідують Посольство, останніми роками різко зросла. Ми очікуємо збереження цієї тенденціїї у найближчі роки. З метою скорочення часу очікування та покращення обслуговування Нідерланди доручили міжнародній компанії VFS відкрити новий Центр Оформлення Документів (ЦОД) для отримання віз у Києві. 

VFS – це досвідчена та надійна компанія, яка надає послуги дипломатичним місіям 18 країн. Деякі інші країни-учасники Шенгенської угоди, зокрема Бельгія та Німеччина, також планують скористатися подібними послугами в Україні. 

Починаючи з 1 березня 2007 року ті, хто бажає отримати візу, будуть подавати свої заяви не до Посольства Нідерландів, а до ЦОД. Заявники зможуть зробити це особисто або через представника. ЦОД бере на себе відповідальність за надання інформації, запис на подання документів, приймання документів, збір візових платежів та повернення документів. 

Якщо Посольство вважатиме за необхідне провести особисту співбесіду з заявником, запис на таку співбесіду буде проведений ЦОД. Рішення за візовою заявою буде прийматися Посольством. Також Посольством буде здійснюватися безпосередньо видача візи. 

Заявники, що бажають отримати візу, будуть сплачувати за послуги компанії VFS 170 гривень (21 євро + відповідні податки) зверх самого візового збору. 

Посольство вжило всіх необхідних заходів, щоб гарантувати конфіденціальність для тих, хто бажає отримати візу. Посольство залишає за собою відповідальність за весь візовий процес, в тому числі послуги, що надає ЦОД. 

Жителі України та Молдови, які бажають отримати короткотермінові Шенгенські візи, можуть звертатися до ЦОД у робочі дні. Щоб записатися на прийом, необхідно зателефонувати + 38044 5211919 або відвідати вебсайт www.netherlandsvac-ua.com. Вся інформація про візи, необхідні документи і т.д. буде надаватися за зазначеним телефоном, на вебсайті, а також за електронною адресою info@netherlandsvac-ua.com. ЦОД розташований за адресою вул. Федорова, 1, Київ (станція метро «Республіканський стадіон»). 

Для жителів Молдови буде організовано обслуговування на протязі одного дня. 

Більш детальна інформація надається на вебсайті www.netherlandsvac-ua.com.  

Компанії, що користуються особливою процедурою подання документів (через представника), будуть поінформовані Посольством окремо. 

Посольство Нідерландів висловлює впевненість, що новий Центр оформлення документів виправдає очікування та допоможе покращити якість обслуговування.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Процедура видачі віз

 

Часи роботи

 

Найближчі події
© 2014 Royal Netherlands Embassy Kiev    Privacy Statement    Disclaimer
Украинское консульство в ДубаеUkrainian Embassy in Dubai ®